PRODUKTOVERSIKT

Komplett katalog


Kortautomater:
   - Visa, Mastercard
   - Lokalkort
   - Magnetkort for kortautomat

Drivstoff- og AdBluepumper
for kommersielt bruk:

   - 40 -> 140 l/min

Drivstoff- og AdBluepumper
for internt bruk:

   - Med kodepanel
   - Uten kodepanel
   - AdBluepumper

Tanker:
  
- Drivstoff

Prisskilt:
  
- Petro-Utrustning prisskilt


Nivåmåling:
  
- Sensile


Oljeutstyr:

   - Komplette oljeanlegg

Smøreutstyr:
   - Fettanlegg

Produktveiledning:
   - ZVA fyllepistoler

Ansatte

Hjem



Administrasjon:
Tom C. Ringen. Daglig leder

Regnskap:
Alena Halatsina


Salg:
Christian Kemp. Salgssjef

Service:
Harald Frøislihagen. Serviceleder
Vidar Øierås. Servicetekniker
Truls E. Johannessen. Servicetekniker

Regionskontor Midt-Norge:
Rolf Skog. Prosjektansvarlig


Lager og ordrekontor:
Jon Øivind Andersen. Lager/Logistikk
Per-Helge Bruvoll. Lager/Ordrekontor
Konrad Maciejowski. Lager

                                      

 


     

tom.ringen@fartskriver.no


regnskap@fartskriver.no



christian.kemp@petro-utrustning.no


harald@petro-utrustning.no
vidar@petro-utrustning.no
truls@petro-utrustning.no


rolf.skog@petro-utrustning.no



jon.andersen@fartskriver.no
per-helge.bruvoll@fartskriver.no
konrad@fartskriver.no









                    














Petro-Utrustning AS
Sentralbord tlf. 23 37 84 00
Besøks- og postadresse:
Bølervegen 40, 2016 Frogner
AS Fartskriver


Petro-Utrustning AS, regionskontor Midt - Norge.

Tlf. 960 41 070

Skippergata 11, 7042 Trondheim

Om oss